Атестація педагогічних працівників

Атестація педагогічних працівників 2020-2021 н. р.

Музика О.В., вчитель початкових класів, “спеціаліст першої категорії”.

Майстер-клас за технологією науково-педагогічного проєкту “Інтелект України” :

Особливості впровадження інформаційно-ціннісного підходу в навчанні молодших школярів читанню з метою розвитку мовленнєвої діяльності.

Творчий звіт вчителя з реалізації науково-методичної проблеми “Діяльнісний метод навчання за науково-педагогічним проєктом “Інтелект України”.

Лавренов О.В., вчитель предмету “Захист України”, “спеціаліст вищої категорії”, вчитель-методист.

Відеорезюме Лавренов О.В. на Всеукраїнський фінал Вчитель року 2019.

Вчитель року 2019. Фінал. Випробування практичне заняття.

Білич Л.В., вчитель німецької мови, “спеціаліст вищої категорії”, вчитель-методист.

Майстер-клас “Активне та креативне навчання. Робота над текстом”.

Мультимедійний контент “Вчимо мову – пізнаємо країну”.

Василівецька Н.Г., вчитель біології , екології та основ здоров’я, “спеціаліст першої категорії”.

Майстер-клас “Впровадження STEM-підходів для формування дослідницьких навичок на заняттях з природничих дисциплін”.

Творчий звіт вчителя з реалізації науково-методичної проблеми “Системно-діяльнісний підхід на уроках біології – основа формування компетентної особистості учня”.

Тодоренко О.В., вчитель початкових класів, “спеціаліст вищої категорії”.

Майстер-клас “Можливості реалізації STEM-підходів в освітньому процесі НУШ” (в рамках міського семінару-квесту).

Творчий звіт вчителя з реалізації науково-методичної проблеми «Реалізація концепції НУШ шляхом формування базових компетентностей».

Сороченко А.А., вчитель початкових класів, основ здоров’я, “спеціаліст першої категорії”, старший учитель.

Майстер-клас “Екологічна безпека. Забруднення навколишнього середовища і здоров’я” (реалізація наскрізної змістової лінії “Екологічна безпека та сталий розвиток” на заняттях з основ здоров’я).

Творчий звіт вчителя з реалізації науково-методичної проблеми “Інтеграція сучасних технологій навчання – необхідна умова формування предметної компетентності учнів на заняттях з основ здоров’я”.

Губенко А.В., вчитель початкових класів, “спеціаліст першої категорії”, старший учитель.

Теоретико-практичний кейс «Формування навчальної компетентності учнів на основі розвитку пізнавальної активності».

Творчий звіт вчителя з реалізації науково-методичної проблеми “Формування ключових компетентностей молодших школярів засобами технік усвідомленого читання”.