Всеукраїнський тиждень права

Питання про права людини у світі займає одне з центральних місць. Міжнародне співтовариство в рамках ООН виробило низку документів, які містять у собі норми, що стосуються цих питань. Одним із таких документів є Загальна декларація прав людини, затверджена і оголошена ООН 10 грудня 1948 року.

З метою розширення знань здобувачів освіти про Конституцію України, Закони України та міжнародно-правові документи у навчально-виховному комплексі «Школа-гімназія-ліцей» №10 з 9 по 13 грудня 2019 року проведено Всеукраїнський тиждень права.

Педагогічний колектив працює над формуванням правової культури та правової свідомості учасників освітнього процесу, знайомить їх з правами та обов’язками громадян.

Тематичні заходи проведено відповідно до плану тижня.

ПЛАН ЗАХОДІВ

в рамках проведення Всеукраїнського тижня права

у навчально-виховному комплексі «Школа-гімназія-ліцей» №10

09-13.12.2019 р.

 

№ з\п Зміст Дата проведення Відповідальні
1. Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. 09.12.19 Класні керівники 1-11 класів, вчителі історії
2. Інформаційний тренінг закон України «Про освіту» ст. 42 Академічна доброчесність. 10.12.19 Козінський В.Ф., Лабунець С.Ф.-  вчителі історії
3. Виступ агітбригади «Ми проти насильства і дискримінації» 11.12.19 Фесько О.Ю.
4. Вікторина «Історія прав людини» з учнями 10-х класів 12.12.19 Козінський В.Ф., Лабунець С.Ф.-  вчителі історії, громадянської освіти
5. Міні-лекції «Я і мої права» для учнів 5-11х класів 13.12.19 Лекторська група шкільного парламенту,

Фесько О.Ю.

6. Книжкова поличка «Права людини» Протягом тижня Луцишина Ж.С., бібліотекар
7. Виставка плакатів «Я знаю свої права» Протягом тижня Козінський В.Ф,

учні 5-11х класів

Відкриття тижня відбулося проведенням єдиного Всеукраїнського уроку «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Учні 9-11х класів взяли участь в інформаційному тренінгу про Академічну доброчесність, який провели вчителі Козінський В.Ф., Лабунець С.Ф.

Лекторська група шкільного парламенту ініціювала проведення міні-лекцій «Я і мої права».

Учні 5-11х класів активно взяли участь у виготовленні плакатів «Я знаю свої права».

Учасники вікторини «Історія прав людини», учні 10х класів, продемонстрували високий рівень ерудиції.

Здобувачі освіти щодня можуть знайти відповіді на свої питання щодо прав людини, завітавши в шкільну бібліотеку і переглянувши літературу з книжкової полички «Права людини».

Жваво, емоційно, зацікавлено учні зустріли виступ агітбригади БЛАСТ «Ми проти насильства».

 

Успіх полягає в тому, що в нашому закладі в центрі уваги – спільна діяльність учнів та педагогів з реалізації спільно розроблених проєктів і завдань.

Written by