Години вшанування пам’яті  Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2021 року  у навчально-виховному комплексі «Школа-гімназія-ліцей»№10 пройшли години вшанування пам’яті  Героїв Небесної Сотні. Діти згадали про події, що сталися на Майдані ,з глибоким жалем та сумом говорили про те , що під час акції протесту на Євромайдані у лютому 2014 р. загинуло багато невинних людей, що відстоювали права українців на самовизначення. Загиблих героїв  назвали “Небесною Сотнею”.  Вони назавжди змінили  Україну і самих українців, підняли національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців на шляху  до справедливості. Кожен герой Майдану  здійснив особистий подвиг : віддав найцінніше  заради нової України – життя.  «Небесна Сотня» заплатила за  свободу для мільйонів українців власним життям,  дала  шанс збудувати нову демократичну правову державу.  Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли в небеса, але вони вічно залишаться в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!»

…І мовчки сотня непокорених героїв

Відходила у чисті небеса,

І погляди знесилених мільйонів

Дивились вслід братам, батькам, синам.

Вони загинули за нас весною…

Віддали все що було в їхньому житті

І ринули у небо сотнею святою

Боронити звідти нас від ворогів.

Витає дух нескореної волі,

Гримлять щити, молитви і пісні,

Рядами рівними між нас ідуть герої,

Усі, хто голову поклав в ці темні дні.

Вічна слава героям! Вічна пам’ять героям!

Слава Україні! Героям слава!