День української писемності та мови

9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. У НВК у цей день панує атмосфера національного свята, лунають українські пісні, оформлено тематичні локації “Шевченко – наш сучасник”, галерею учнівських стіннівок та плакатів, у фойє батьків, учнів та вчителів гостинно зустрічає лялька – мотанка в розкішному оздобленні із польових квітів.

Осіннім листопадом афоризмів, крилатих висловів, цитат про рідне слово вітали учнів організатори свята. На урочистому зібранні дитячої організації “Первоцвіт” відзначено переможців шкільного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.

Мистецька композиція “Мови нашої слова…” подарувала школярам гарний настрій, незабутні враження та наснагу вдосконалюватись у вивченні мови.