Зустріч з тренерами проєкту Демократична школа

4 грудня в навчально-виховному комплексі «Школа-гімназія-ліцей»№10 м. Бердичева відбулася довгоочікувана зустріч з тренерами проєкту Демократична школа. Чотири групи учасників: адміністрації закладу, вчителів, батьків та учні зустрілися за круглим столом, щоб обговорити першочергові питання. За якими стандартами обрано курс розвитку демократичної школи та чи відповідає план розвитку демократичної школи умовам сьогодення? Зустріч розпочалася із веселої руханки, далі об’єднані групи учасників здійснювали моніторингову оцінку стану демократизації закладу освіти.

У групах відбувалася жвава дискусія, кожен висловлював власну думку щодо питань: які події, заходи, що посприяли демократизації освітньої установи, відбулися в НВК протягом березня-листопада 2020 н.р.; що посприяли демократизації освітньої установи, які зміни відбулися в собі, в школі, в громаді, що вже зроблено із запланованого, а над чим ще потрібно працювати. Усі учасники дійшли висновку – ми на правильному шляху, багато ще потрібно зробити, але зміни вже відбуваються, і це надихає. Тренери надавали консультації, ділилися досвідом успішного впровадження прийомів і методів розвитку громадянських компетентностей в освітньому процесі. Змінюючись, ми вдосконалюємо світ навколо себе!