Лінійка – реквієм

25 січня 2015 року ворожа куля забрала життя Олександра Венгера – випускника загальноосвітньої школи №10. Щоранку з пам’ятної дошки на стіні школи Олександр зустрічає учнів своєю лагідною посмішкою.

Сьогодні  здобувачі освіти навчального закладу низько схиляють голову перед пам’яттю загиблого воїна- захисника України Венгера Олександра Анатолійовича.

На лінійку-реквієм  до учнів завітали Ніна Григорівна Венгер – мама воїна, побратим Олександра Дишкант Юрій Анатолійович, заступник міського голови Адаменко Валентина Василівна – їх учні НВК №10 зустріли гучними оплесками.

Сумно,що нема війні кінця

І що гинуть воїни-солдати,

Залишаючи живим святі місця-

Дошки на стіні,як символ втрати,

На яких є лише дати дві:

День народження героя і день смерті.

Не відболить це горе, не виплачеться і не відпечалиться на нашій землі, допоки житимуть батьки, брати і сестри, вдови й діти підступно винищених синів України.

Закінчиться війна, багато воїнів будуть нагороджені орденами й медалями. Але найвищою нагородою для тих, хто залишиться  є життя, а для загиблих – Пам’ять.

Ти, Олександре,  нам весь час світи

Ясним вогнем, на промінь сонця схожим.

І віримо, що Ти серед святих
Перебуваєш там, у Царстві Божім.

Пам’ять про  випускника школи Венгера Олександра Анатолійовича  вшанували покладанням квітів до меморіальної дошки.