День української писемності та мови

9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. У НВК у цей день панує атмосфера національного свята, лунають українські пісні, оформлено тематичні локації “Шевченко – наш сучасник”, галерею учнівських стіннівок та плакатів, у фойє батьків, учнів та вчителів гостинно зустрічає лялька – мотанка в розкішному оздобленні із польових квітів.

Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня

Сучасна бібліотека є важливою складовою освітнього середовища. Реалізуючи основні пріоритети НУШ, бібліотека є центром дослідження, відкриття, творчості, інноваційної педагогіки. Вона створює умови для розвитку і самореалізації кожної особистості. З 1 по 31 жовтня НВК №10 став експериментальним майданчиком для учнів і вчителів щодо впровадження свіжих, цікавих, нових форм роботи з книгою.

Відбувся семінар-квест для вчителів 1-х класів

10 жовтня у НВК відбувся міський семінар-квест для вчителів 1х класів “Можливості реалізації STEM-підходів в освітньому процесі Нової української школи”. Директор закладу Н.І. Рибак після вітального слова презентувала досвід роботи реалізації Всеукраїнського проекту “Я-дослідник” з використанням STEM-підходів.

Вічна пам’ять героям…

Сьогодні учнівсько-учительський колектив НВК №10 схиляє голову перед Світлою Пам’яттю захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Ніколи не зів’януть квіти біля пам’ятної дошки воїну-захиснику, випускнику нашої школи Венгеру Олександру Анатолійовичу, який поліг у запеклому бою під селом Санжарівка Артемівського району Донецької області 25 січня 2015 року.