Оголошення (батькам майбутніх першокласників)

Шановні батьки

майбутніх першокласників!

Навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія-ліцей» №10  м. Бердичева  продовжує набір учнів у перші класи.

Запрошуємо написати заяву про зарахування Вашої дитини до школи (зразок заяви додається).

Також набираємо перші класи, які будуть працювати за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України».

Прийом заяв здійснюється особисто в НВК та за електронною адресою: ezosh10@ukr.net

До заяви  необхідно додати ксерокопію свідоцтва про народження дитини.

Заняття для дітей в школі майбутнього першокласника розпочинається 10 березня 2021 року  о 16:30 год.  у НВК за адресою: вул. Семенівська, б.4.

Телефон для довідок 068 040 9048

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВУ: Заява в 1 клас