Освітнє середовище

Кадровий склад закладу освіти

Адміністрація

Директор НВК:

Директор НВК:
Рибак Наталія Іванівна
 
e-mail: natali-rybak@ukr.net
 
тел.: (097)8707254


Заступники директора з навчально-виховної роботи:


     

  

Мариняк Наталія Василівна

e-mail: pmnata17@ukr.net

тел.: (068)0409048

 

 

 

 

 

Василівецька Наталія Григорівна

email:vas.natalija2010@ukr.net 

тел.:  (097)2685802

     

 

 

 

 

 

 

   Пугач Світлана Валеріївна

e-mail: svetunjane@bigmir.net

тел.:  (097)1749479

 

 

 

 

 


Заступник директора з виховної роботи:


 

Муравська

 

 

      Муравська Наталія Сергіївна

           e-mail: natalya.muravskaya@ukr.net

   тел.: (097)1081987

 

 

 

 

 


Заступник директора з господарської роботи:


     Квятковська Людмила Генріхівна

тел.: (097)4397100

 


Список працівників

НВК «Школа-гімназія-ліцей» №10 на 2020-2021 н. р.

№ пп

П.І.П. працівника

Посада

1.

Андрієнко 

Вчитель української мови та літератури

2.

Андрійчук 

Вчитель іноземної  мови

3.

Байдик 

Бібліотекар

4.

Балашкевич 

Вчитель української мови та літератури

5.

Білич 

Вчитель німецької мови

6.

Білоус 

Вчитель англійської мови

7.

Бойко

Вчитель початкових класів

8

Богданець 

Вчитель біології, хімії

9.

Бондарчук 

Вчитель фізичної культури

10.

Булгакова 

Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

11.

Буріс 

Вчитель англійської мови

12.

Василишин 

Вчитель трудового навчання

13.

Василівецька

Заступник директора , вчитель біології та основ здоров’я

14.

Веселуха 

Вчитель біології та основ здоров’я

15.

Вознюк

Соціальний педагог

16.

Волковська 

Вчитель української мови та літератури

17.

Гончарук 

Вчитель української мови та літератури 

18.

 Гребнєва 

Вчитель музичного мистецтва

19

Грубенька 

Вчитель англійської мови

20.

Губенко 

Вчитель початкових класів

21.

Данилюк 

Вчитель математики, фізики, інформатики

22.

 Добровольська 

Вчитель біології

23

Дашевська 

Вчитель початкових класів

24.

Дворська 

Вчитель російської мови та зарубіжної літератури

25.

Джигірей

Вчитель англійської мови

26

Дирночкіна 

Вихователь ГПД

27.

 Долежал 

Вчитель початкових класів

28.

 Івасюк 

Вчитель початкових класів

29.

Киричун

Вчитель трудового навчання, вихователь ГПД

30.

Кобернюк

Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

31.

Ковальчук 

Вчитель англійської мови

32.

Ковальчук 

Вчитель біології та екології

33.

Ковальчук 

Вчитель початкових класів

34.

 Козінський 

Вчитель історії та правознавства

35.

Колубовський 

Керівник гуртка

36.

Кривець 

Вчитель математики

37.

Кулик 

Вчитель французької мови

38.

Кучер 

Вчитель інформатики та ІКТ

39.

Лабунець 

Вчитель історії та правознавства

40.

Матвійчук 

Логопед  

41.

Лук’янчук 

Вчитель англійської мови

42.

Лутай 

Вчитель географії

43.

Луцишина 

Завідувач  бібліотекою

44.

Луцюк 

Вчитель початкових класів

45.

Мальцева 

Вчитель української мови та літератури

46.

Мамчур 

Вчитель початкових класів

47.

Мариняк 

Заступник  директора, вчитель початкових класів

48.

Мельник 

Вчитель початкових класів

49.

Мельничук  

Вчитель математики

50.

Лісовська

Вчитель іноземної мови

51.

Музика 

Вчитель початкових класів

52.

Муравська

Заступник директора, вчитель англійської мови

53.

Небор 

Вчитель математики та інформатики

54.

Недашківський 

Керівник гуртка

55.

Ніколайчук

Вчитель іноземної мови

56.

Обручкова 

Сестра медична з дієтичного харчування

57.

Олійник 

Вчитель початкових класів

58.

Осовська 

Вчитель хімії

59.

Остріцька  

Вчитель початкових класів

60.

Петречко

Вчитель української мови та літератури

61.

Побережна 

Вчитель  обслуговуючої праці

62.

Прокопчук 

Вчитель фізичної культури

63.

 Пугач  

Заступник директора, вчитель хімії

64.

Радзімінська 

Вчитель початкових класів

65.

Рибак

Директор НВК, вчитель історії

66.

Ростковська 

Вчитель французької мови

67.

Руденко 

Вчитель географії та економіки

68.

Рисіч

Медична сестра

69.

Володіна

Вчитель іноземної мови, бібліотекар

70.

Самойленко 

Вчитель образотворчого мистецтва та художньої культури

71.

Слідзевська 

Вчитель російської мови та зарубіжної літератури

72.

Слюсар 

Вчитель російської мови та зарубіжної літератури

73.

Сороченко 

Вчитель початкових класів

74.

Сосуля

Вихователь ГПД

75.

Стефанська 

Вчитель англійської мови

76.

Голубко 

Практичний психолог

77.

Тарасюк 

Вчитель музичного мистецтва

78.

Тимощук 

Вихователь ГПД

79.

Тодоренко 

Вчитель початкових класів

80.

Хилимонюк 

Вчитель початкових класів

81.

Чайківська 

Вчитель англійської мови

82.

Чеп 

Вчитель англійської мови

83.

Черняк 

Вчитель початкових класів

84.

Шаповал 

Вчитель математики

85.

Шевченко 

Вчитель математики

86.

Шепелева 

Вчитель фізичної культури

87.

Щебетюк 

Вчитель початкових класів

88.

Заїка

Вчитель української мови та літератури

89.

Яновська 

Вчитель фізики

90.

Шакор  

Вчитель фізичної культури

91.

Альба 

Гардеробник

92.

Бартюк 

Робітник

93.

Бєлова 

Прибиральниця

94.

Білоус 

Прибиральниця

95.

Вакулюк 

Прибиральниця

96.

Величко 

Прибиральниця

97.

Величко 

Сторож

98.

Власюк  

Прибиральниця

99.

Галицька

Прибиральниця

100.

Глухончук 

Прибиральниця

101.

Гончарук 

Прибиральниця

102.

Іващенко 

Гардеробник

103.

Каргальськова 

Комірник

104.

Катаєвська 

Кухонний працівник

105.

Квятківська 

Заступник директора з АГР

106.

Климчук 

Прибиральниця

107.

Ковальчук  

Прибиральниця

108.

Маркевич 

Робітник

109.

Салясова

Вчитель іноземної мови

110.

Микитюк 

Гардеробник

111.

Небесна 

Прибиральниця

112.

Нікітченко 

Прибиральниця

113.

Прокопчук

Сторож

114.

Салясова

Інженер-електронік

115.

Самолюк 

Сторож

116.

Ковальова

Кухар

117.

Созінов 

Електромонтер

118.

Созінова 

Кухар

119.

Солоп 

Сторож

120.

Сосуля 

Сторож

121.

Сторожук

Прибиральниця

122.

Трембіцька 

Прибиральниця

123.

Уштаніт 

Лаборант

124.

Файдищук 

Секретар

125.

Шкута 

Двірник

126.

Янковенко 

Гардеробник

127.

Янковенко 

Прибиральниця