Пілотний проєкт «Інформатика NewG»

З 1 вересня 2022 року на українські школи чекає пілотне впровадження оновленої програми з інформатики для всіх класів. Координаційна рада проєкту «Інформатика NewG» Інформатика по-новому — відібрано 50 українських шкіл для пілотного проєкту «Інформатика NewG» за результатами розгляду 405 заяв відібрала 50 закладів загальної середньої освіти, що візьмуть участь у пілотному проєкті.

     Старт пілоту — 1 вересня 2022 року. Перед початком кожної навчальної чверті проводитимуться вебінари та тренінги для вчителів інформатики закладів-учасників. У межах проєкту передбачається:

  • створення нового контенту для 1-11 класів;
  • розробка освітніх ресурсів для вивчення інформатики з подальшим розміщенням у вільному доступі на сайті Всеукраїнської школи онлайн;
  • залучення найкращих українських і європейських ІТ-експертів.

1 вересня 2023 року (після доопрацювання та вдосконалення) створені ресурси масштабуються на всі заклади загальної середньої освіти та будуть доступні на платформі Всеукраїнська школа онлайн. У МОН та Мінцифрі очікують, що оновлені уроки інформатики допоможуть понад 4 млн школярів здобути сучасні знання в новому цифровому світі. Поки що МОН та Мінцифра не розкриває детальний зміст оновленої програми з інформатики й не уточнює, чим саме вона відрізнятиметься від старої.

Наказ про пілотування