У новий навчальний рік з новим сучасним високотехнологічним обладнанням

За новою освітньою стратегією школа має спрямовувати дітей на освоєння важкого матеріалу за допомогою гри, пошуку рішень та винахідливості. Ми знаємо чарівну формулу заохочення здобувачів освіти вивчати точні науки і все для цього маємо!

Завдяки перемозі нашого НВК у всеукраїнському конкурсі «Спроможна школа для кращих результатів» було придбано STEM-лабораторію вартістю 1607640 грн, оснащено кабінети: біології  (259080 грн.), географії (114330 грн.), математики (121240 грн.) та фізики (277314 грн.).

STEM-лабораторія – це універсальне рішення, розроблене, ІТ-фахівцями разом із практикуючими педагогами для підготовки кваліфікованого випускника нашого закладу освіти. Використовуючи комплекти для складання лабораторії (пересувна мобільна платформа з інтегрованим маніпулятором та набором електроніки, відео та фотостудія для виготовлення голографічного відео, 3D принтери з витратними матеріалами) здобувачі освіти моделюють, конструюють, вивчають робототехніку, електроніку, графіку та інженерію в комплексі, а природничі дисципліни – за допомогою дослідів та експериментів.