Батькам майбутніх першокласників

Розподіл та закріплення

території обслуговування за закладами загальної середньої освіти м. Бердичева  на 2022/2023 навчальний рік

Наказ управління освіти та науки
 Бердичівської міської ради №101/01-04 від 05.04.2022 р.

1 Богунська вул.
2 Ветеринарний пров.
3 Гранична вул.
4 Металістів вул.
5 Металістів пров.
6 Новоіванівська вул.
7 Новоіванівський пров.
8 Стадіонна вул.
9 Станційний пров.
10 Трудова вул.
11 Трудовий пров.
12 Чкалова вул.
13 Чкалова пров.
14 Семенівська вул.
15 Семенівський І пров.
16 Семенівський II пров.
17 Олександра Венгера III пров.
18 Семенівський ІV пров.
19 Семенівський V пров.
20 Семенівський VІ пров.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Розпочато прийом заяв на вступ до 1 класу нашого НВК на 2022-2023 навчальний рік.

Заяви подавати на електронну адресу lyceum10berd@gmail.com за зразком.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВУ: Заява в 1 клас

Важлива інформація!

Спроможність набору до 1х класів:

120  учнів –  чотири класи

Станом на 14 травня 2020 року подано заяв:

1-А класу – 29  Вільних місць немає!

1-Б класу – 17  12 вільних місць!

1-В класу – 31  Вільних місць немає!

1-Г класу – 28  1 вільне місце!

Шановні батьки, продовжуємо приймати заяви до 1-го класу на електронну адресу НВК

Зверніть увагу! Кількість місць обмежена! Медичні довідки, для зарахування до 1-го класу, можна подати до закладу до 25 червня 2020 року.

Зразок заяви для подання онлайн:

Директору

навчально-виховного комплексу

«Школа-гімназія-ліцей» №10

РИБАК Н.І.

__________________________________________________________________,

(прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) заявника чи одного з батьків дитини)

який (яка) проживає за адресою:

(адреса фактичного місця проживання)

Контактний телефон: _____________

Адреса електронної поштової скриньки: _______________________

про зарахування

Прошу зарахувати ______________________________________________

(прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), дата народження)

до _____ класу, який (яка) фактично проживає  за адресою ____________________________________________________________________

на _____________ форму здобуття освіти.

(очну, заочну, дистанційну, сімейну, мережеву)

Повідомляю про:

наявність права на першочергове зарахування: так/ні (потрібне підкреслити) (_______________________________________________________);

(назва і реквізити документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти)

навчання у закладі освіти рідного (усиновленого) брата/сестри: так/ні (потрібне підкреслити) _______________________________________________;

(прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності) брата/сестри)

про роботу одного з батьків дитини в закладі освіти ________________ ____________________________________________________________________;

(прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності), посада працівника закладу освіти)

про навчання дитини у дошкільному підрозділі закладу освіти: так/ні (потрібне підкреслити);_____________________

потребу у додатковій постійній чи тимчасовій підтримці в освітньому процесі: так*/ні (потрібне підкреслити);

інші обставини, що є важливими для належної організації освітнього процесу: ____________________________________________________________________.

Підтверджую достовірність всієї інформації, зазначеної в цій заяві та у наданих до заяви документах.

Додатки:

1. Копія свідоцтва про народження дитини або іншого документу, що посвідчує особу здобувача освіти(під час подання копії перевіряється оригінал документу).

2. (Оригінал медичної довідки форма №086-1/о.) після закінчення карантину.

________________                                                            _________________

Дата                                                                                             (Підпис)

Шановні батьки майбутніх

першокласників!!!

Розпочато набір до 1х класів на 2020-2021 навчальний рік.

Зверніть увагу, що до 25.06.2020 року потрібно надати до НВК№10 для зарахування дітей до  1-го класу:

–         медичну довідку про готовність дитини до навчання у 1-му класі;

–         медичну довідку  086-1/0;

–         карту обліку профілактичних імунізацій і реакцій на щеплення;

–         медичну довідку 086-2/1

Сподіваємось на вашу оперативність.

Дякуємо за розуміння.

Картинки по запросу набір до першого класу