Дякуємо!

Ось і завершився 2019-2020 навчальний рік. Він, безумовно, увійде в історію. У надзвичайних умовах жорстких карантинних заходів опинився весь світ, у тому числі й система навчання. В умовах ізоляції випробуванням для нас педагогів, дітей, батьків,стали нові, досі не випробувані форми й методи дистанційного навчання.

Шановні батьки!Дякуючи Вам, наші діти пройшли непростий, часто стресовий шлях дистанційного навчання та спілкування. Радіємо з того, що ви допомагали і далі підтримуєте своїх дітей і вчителів. Ми знаємо, що нам з вами ще не все вдалося. Звичайно, більшість з нас залишиться прихильниками очної системи виховання та навчання дітей.

Отже, дякуємо Вам, батьки, за те, що стали нашими союзниками в налагодженні дистанційного навчання, змогли в стислі терміни забезпечити дітей потрібними гаджетами, підтримували їх та педагогів у цьому незвичному освітньому процесі. Дякуємо Вам, шановні батьки, за те, що тримали зв’язок із учителями.

Дякуємо Вам, шановні педагоги, за оптимізм та вміння адаптуватися до умов сьогодення, які стали для нас викликом, але дали змогу зробити серйозні кроки до педагогічного зростання , вивели спілкування з дітьми та батьками на новий рівень.