Внутрішня система забезпечення якості освіти НВК

Програма проведення моніторингу та оцінки якості  організації дистанційного навчання у НВК.

Порівняльний моніторинг мережі закладу та середньої наповнюваності

Кількість учнів у закладі

Кількість класів та середня наповнюваність

Порівняльний моніторинг кадрового забезпечення освітнього процесу НВК

Якісно-кількісний склад педагогічних працівників

Кількісно-якісний склад педагогічних працівників  (за педагогічними званнями)

Кількісно-якісний склад педагогічних працівників (за кваліфікаційними категоріями)

Положення

про внутрішню систему забезпечення якості освіти навчально-виховного комплексу «Школа-імназія-ліцей» №10 м.Бердичева Житомирської області

Механізми реалізації внутрішньої системи забезпечення якості освіти НВК №10 2020-2021        додаток до ВСЗЯО

Комплексне вивчення та самооцінювання усіх напрямів освітньої діяльності НВК у 2019-2020 н.р.

Аналітична довідка про підсумки моніторингового дослідження ефективності організації науково- методичної роботи у НВК (за результатами опитування педагогічних працівників закладу).

Додаток №1 до аналітичної довідки (узагальнені результати опитування).

Додаток №2 до аналітичної довідки (інфографіка за результатами опитування).

Порівняльний моніторинг якісного показника навчальних досягнень здобувачів освіти НВК

Порівняльний моніторинг середнього значення балу ЗНО, отриманих здобувачами освіти НВК у 2017 -2020 році

Порівняльний моніторинг показника успішності (%), здобувачів освіти НВК (за результатами ЗНО у 2017-2020 році)

Порівняльний моніторинг свідоцтв з відзнакою здобувачів освіти, які отримали у НВК базову середню освіту

Порівняльний моніторинг свідоцтв з відзнакою здобувачів освіти, які отримали у НВК повну загальну середню освіту

Середній бал рівня навчальних досягнень учнів НВК  у 2019-2020 році

Середній бал рівня навчальних досягнень учнів 9-х класів, які отримали базову середню освіту

Середній бал рівня навчальних досягнень учнів 11-х класів, які отримали повну загальну середню освіту

Середній бал рівня навчальних досягнень учнів  за результатами семестрового та річного оцінювання

Порівняльний моніторинг участі команд НВК у  ІІ етапі Всеукраїнських предметних  олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 н. р.

Місце за рейтингом

Коефіцієнт рейтингу

Кількість набраних балів

Місце по кваліметрії

Кваліметрія

Порівняльний моніторинг (кількість учасників)

Порівняльний моніторинг середнього балу рівня навчальних досягнень учнів НВК №10 за 2018-2019 н. р.

за результатами річного оцінювання

за результатами сесместрового оцінювання ( II  семестр)

за результатами сесместрового оцінювання ( I семестр)

Порівняльний моніторинг рівня навчальних досягнень учнів НВК №10 з  у 2018-2019 навчальному році з предметів інваріантної частини навчального плану

з гумонітарних дисциплін

з суспільних дисциплін

з математичних дисциплін

з природничих дисциплін

Результати ДПА здобувачів освіти (початкова школа) у 2018-2019 н. р.

української мови

математики

Порівняльний моніторинг рівня навчальних досягнень учнів 9-х класів за результатами ДПА та річного оцінювання у 2018-2019 н. р.

обов’язкові предмети

біологія, англійська мова (предмети за вибором)

Порівняльний моніторинг успішності, якості знань (%) за результатами  річного оцінювання та ДПА (у формі ЗНО), здобувачів освіти  11 класу у 2018-2019 н. р.

предмети за вибором

обов’язкові предмети

Порівняльний моніторинг  рівня навчальних досягнень учнів 11-х класів за результатами ДПА (у формі ЗНО) та річного оцінювання у 2018-2019 н. р.

біологія, хімія, фізика

географія, англійська мова