Міжнародний день Землі у НВК

Учні НВК №10 м. Бердичева долучились до святкування Міжнародного дня Землі, яке щорічно, 22 квітня відзначають у всьому світі. З нагоди цієї події в освітньому закладі відбувся ряд тематичних заходів. Кожен клас початкової школи творчо відзначив свято, яке проходило під девізом: «Планета Земля – наш рідний дім, хай буде лад у домі тім!».

Школярі презентували міні-проєкти, переглянули відеоматеріали, провели вікторини, диктанти, прикрасили класні кімнати малюнками на екологічну тематику, створили лепбуки, прибирали та озеленювали територію НВК.

Вдалим підсумком свята став колективний еко-проєкт «Обіцянка Землі», у рамках якого усі учасники освітнього процесу творили правила збереження довкілля задля безпечного життя на Землі.