Оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти НУШ

Положення про нагородження похвальним листом здобувачів освіти 3-4 класів.

Порядок корегування підсумкового оцінювання здобувачів освіти.

Орієнтовні вимоги  до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи.

Орієнтовні  вимоги  до  оцінювання навчальних досягнень  та методичних рекомендацій  до оновлених програм.

Методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі.

Методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів другого класу.

Методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів третіх та четвертих класів Нової української школи.

Загальні критерії оцінювання учнів початкової школи з навчальних предметів (інтегрованих курсів) мовно-літературної освітньої галузі.

Критерії оцінювання результатів навчання з англійської мови.

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів з порушенням інтелектуального розвитку.

Наказ МОН від 13.07.2021 № 813 “Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти”