Предметна декада історії та правознавства

Відповідно до  плану  роботи методичних комісій  з 21.10.2019 р. по 28.10.2019 р. була проведена предметна декада історії та правознавства.  Під час декади діти поринули у світ цікавого «історичного» життя, відчули себе справжніми мандрівниками складних, але захоплюючих стежин минулого.   Учні підготували стінгазети та малюнки “Минуле моєї Батьківщини” на історичну та правову тематику. Для учнів 6 класів була проведена історична гра “Життя і заняття людей у первісному суспільстві”. Учні 7-х класів брали участь у бліц-турнірі “Народження середньовічної Європи”, в якій проявили свою ерудицію та знання. Під час історико-географічної гри “Українське козацтво” та рейду по школі знавців історії “Історія свят 14 жовтня” учні 8-х класів показали ґрунтовні знання з традицій та побуту козацтва. Команди учнів 9-х класів під час проведення брейн-рингу з правознавства показали ґрунтовні знання та  уміння складати схеми, володіння правознавчими термінами. Учні НВК готували презентації, питання, краєзнавчі цікавинки, які можна використовувати на уроках історії, а Пантеон діячів Української революції був неймовірно цікавим для учнів 10-х класів. До 75 річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників учнями 11 класів та педагогами було проведено круглий стіл, за яким усі присутні переконливо та аргументовано доводили свої думки, спілкувалися та демонстрували свою здатність орієнтуватися в сучасних політичних та соціокультурних процесах.