150-річчя від Дня народження Лесі Українки

Є люди, як свічки – згорають, відходять у

Небуття.

Є люди, як зірки, –

Горять і світять

Все життя.

Зіркою такої величини для всіх українців є поетеса Леся Українка.  Кожним словом,  кожним променем думки живе в душі нашого народу ця надзвичайна жінка. З не такої вже далекої минувшини, проте вже мовби крізь серпанок легендарності, проступає до нас образ поетеси, образ ніжний і чистий.

З  11 лютого – 19 лютого у навчально-виховному комплексі  «Школа-гімназія-ліцей» №10 проходили заходи до відзначення 150-річчя від Дня народження Лесі Українки. Школярі згадали життєвий і творчий шлях поетеси декламували вірші Лесі і про Лесю, співали пісні на слова Лесі Українки, подорожували садибою косачів, побували в рожевій кімнаті Лесі Українки. Блакитній вітальні з фортепіано, на якому так любила грати поетеса, інсценізували уривки з її творів.

Учні НВК перевірили свої знання, виконуючи завдання квестів, літературних диктантів та вікторин, тестів Google у класі. Кульмінацією тижня був захід – літературна вітальня «Довго щирими словами до людей промовлятиму я …».