Новини

10.10.2019

 

           10 жовтня у НВК відбувся міський семінар-квест для вчителів 1х класів “Можливості реалізації STEM-підходів в освітньому процесі Нової української школи”. Директор закладу Н.І. Рибак після вітального слова презентувала досвід роботи реалізації Всеукраїнського проекту “Я-дослідник” з використанням STEM-підходів.

   На семінарі були розглянуті теоретико-практичні  аспекти STEM-освіти, з якими ознайомили педагогів заступники директора С.В.Пугач та Н.В.Мариняк. Вчителі 1х класів О.В.Тодоренко, Т.В.Олійник, І.О.Дашевська, В.В.Черняк вміло організували практичну роботу в локаціях та захист бліц-проектів з теми “STEM-Lab-освіта навпаки”. Під час презентації проектів вчителі 1х класів проявили компетентність, ерудицію,креативність, вміння діяти в нестандартних ситуаціях. Методист ІМЦ упрравління освіти і науки Н.І.Запольська ознайомила учасників квесту з умовами формального оцінювання здобувачів освіти. Надія Іллівна високо оцінила роботу семінару, підкреслила важливість впровадження STEM-підходів в освітній простір НУШ. Усі присутні отримали сертифікати учасника семінару.

 

11.10.2019

Сьогодні, 11 жовтня 2019 року відбулося вшанування пам’яті захисника України, випускника нашого НВК Венгера Олександра Анатолійовича з нагоди Дня Захисника України та Покрови

Кордони не спинять польоту могутнього слова
Хто серцем могутній ні куля ні шабля не вб’є
За нас Батьківщина і рідна нескорена мова
Не треба чужого але й не відпустим своє.

За рідну домівку поклали життя вірні діти,
Герої, що завжди залишаться в наших серцях,
за землю, за матір зробили, що мали зробити,
Герої не гинуть, Герої живуть у піснях..

 


 


Спортивне свято “Мама, тато, я – олімпійська сім”я!!!”

Спортивне свято «Мама, тато, я – олімпійська сім’я!» організували на Центральному стадіоні Бердичева міський центр «Спорт для всіх» у тісній співпраці з обласним Олімпійським комітетом та Бердичівським управлінням молоді і спорту, ДЮСШ і НВК №10. На захід, який провели до Дня фізичної культури і спорту та з нагоди Всеукраїнського Олімпійського тижня, запросили родину Олішевських, представників міської влади. У спортивній естафеті виявили бажання взяти участь 12 сімейних пар та їх діти, учні нашого НВК. Врешті, перемогли дружба і спорт! За ІІІ, ІІ і І місця відзначили й нагородили грамотами, медалями й подарунками сім’ї Козиренко, Мельників та Мостових. Вітаємо!

 

 

 

 

 


НВК №10 Знову активний!Здоровий!!Рухливий!!! Учні 10-А, 10-Б класу відкривають спортивний марафон на перервах #яурусі!!!


Колектив НВК №10


 

29.08.2019

Вічна Пам’ять героям…
Як сумно, що нема війні кінця
І що гинуть воїни – солдати,
Залишаючи живим святі місця –
Дошки на стіні, як символ втрати….


Сьогодні учнівсько-учительський колектив НВК №10 схиляє голову перед Світлою Пам’яттю захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
Ніколи не зів’януть квіти біля пам’ятної дошки воїну-захиснику, випускнику нашої школи Венгеру Олександру Анатолійовичу, який поліг у запеклому бою під селом Санжарівка Артемівського району Донецької області 
25 січня 2015 року.
Герої не вмирають! 
Вічна пам’ять усім Героям: загиблим і живим…