Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа»

«Лідер-шлях до успіху».

28 січня, 4 лютого  2021 рік

Авторський колектив вчителів початкових класів НВК “Перші кроки до демократії” (навчальний посібник) .

2021 рік

Зустріч з тренерами проєкту  «Демократична школа» та чотирьох групи учасників: адміністрації закладу, вчителів, батьків та учнів.

Тренінг на тему: «За якими стандартами обрано курс розвитку демократичної школи та чи відповідає план розвитку демократичної школи умовам сьогодення?»

4 грудня 2020 рік

П’ята хвиля проєкту «Демократична школа».

Тренінг на тему: «Учнівське самоврядування- шлях до демократичної школи»

12 , 17 листопада 2020 рік

Довгоочікувана зустріч із тренерами програми «Демократична школа» Анатолієм Ковтонюком та Світланою Побережник.

Тренінг на тему: «Розвиток громадянських компетентностей»

22-23 жовтня 2020 рік

Онлайн-зустріч із тренерами програми «Демократична школа» та з методистом  інформаційного центру Управління освіти і науки Повійчук Оксани Анатоліївни.

Тренінг на тему: «Інструменти демократичного розвитку школи, основні стандарти».

28 травня 2020 рік

Онлайн-зустріч із тренерами програми «Демократична школа»  Володимиром Зилем та Світланою Побережник.

Тренінг на тему: Значення поняття «демократична школа».

22 травня 2020 рік

Онлайн-зустріч із тренерами програми «Демократична школа»  та членів педагогічного колективу, учнів та батьків.

Тренінг на тему: Обговорення Закону «Про повну загальну середню освіту».

24 квітня 2020 рік

Тренінг на тему: Обговорення Закону «Про повну загальну середню освіту».

15 квітня 2020 рік

Активне впровадження команди НВК №10 отриманого досвіду  4х денного тренінгу п’ятої хвилі «Демократичної школи» у м. Львові.

Тренінг на тему: Ознайомлення з програмою «демократичної школи», з її принципами та завданнями.

4 березня 2020 рік