«STEM School Community Hub -2023» відбувся!

Феєрично у ліцеї відбувся «STEM-тиждень» – найграндіозніший освітній проєкт навчального року, в рамках Всеукраїнського фестивалю «STEM- весна». Кожен день проходив за відповідним хештегом.

# ТВОРИМО

Найменші ліцеїсти мріяли про щасливу Україну та втілювали власні ідеї в проєктах LEGO, будуючи майбутнє країни разом.

# ДОСЛІДЖУЄМО

Дослідники-початківці переконались, що світ науки захопливий, цікавий, пізнаваний. Вони експериментували, досліджували, дізнавались нове і цікаве, відповідно до своїх запитів та уподобань, шукали можливості для розкриття своїх винахідницьких здібностей.

 # ЕКСПЕРИМЕНТУЄМО

Учні ліцею за різними локаціями презентували власні проєкти, досліджували, стемили разом. Цей день продемонстрував, що дітям цікаво, коли доступно, видовищно та драйвово пояснюються незвичні речі. Непідробний дитячий інтерес, питання: «чому?» та «навіщо?» – були найголовнішими.

# НАСОЛОДЖУЄМОСЯ

Позитивні емоції та гарний настрій отримали присутні під час підведення підсумків та відзначення усіх учасників і переможців «STEM-тижня».

Агітбригада ліцею «STEM to STEАM» переконала, що майбутнє за STEM-освітою. Упродовж тижня уся спільнота ліцею здійснила подорож у безмежний світ науки, занурившись у захопливу атмосферу досягнень і нових відкриттів.

Дякуємо відділу STEM-освіти ІМЗО за можливість надихатися ідеями та ділитися власним досвідом.

Усі  учасники STEM-заходів, які відбувалися у ліцеї, відзначені Сертифікатами Інституту модернізації змісту освіти

Не зупиняймося на досягнутому! Працюймо задля ПЕРЕМОГИ, плануймо майбутнє нашої країни РАЗОМ!!!

Written by